Jeszcze jest wiosna i w nocy potrafi być 1 stopień. Pomyślałem sobie o lecie i mi się cieplej zrobiło. Za co lubicie lato?
Bo ja za to:
1.Długie i ciepłe dni, co sprzyja spotkaniom w plenerze i podrożom, a jeździć też lubię.
2.Koncerty w plenerze
3.Jest ciepło a nie zimno.
I chyba wraz z wiekiem powoli zaczyna się przebijać to jako preferowana przeze mnie pora roku.
A Ty w szkole, napisałem, że zima,bo wszyscy wzięli lato.
A Wy za co lubicie lato? Chcecie, żeby nadeszło?
Taki lightowy temat.
“Wisienka na Torcie” jak mawia Ducon St John
Czyżby Days Gone?
Latem więcej drepczę i jeżdżę na rowerze, więcej śpię poza domem, więcej spędzam czasu w ogródku. Moja rodzina jest również wtedy bardziej chętna do wychodzenia z domu. Póki był minus to zamiast szlajać się ze mną, obie dziewczyny kryły się pod kocykiem. Z tym mi się lato kojarzy - z nieskrępowanym dostępem do natury.
JAL:
Czyżby Days Gone?
Dokładnie, grałeś?
Szczególnie tak mówi jak znajdziesz brakującą amunicję.
JAL:
Czyżby Days Gone?
Tak bo to fajna gra.
Akurat tam świetnie rozwiązali prawa fizyki oraz zmieniająca się pogode i klimat.
Adventures:
Dokładnie, grałeś?
Tak. Jakiś miesiąc temu udało mi się ukończyć drugi raz.
To lepszy jesteś gracz ode mnie. Za duże przerwy robię i nie pamiętam już co miałem tam działać.
“The Last of US” też podobne jest, tylko walka bardziej dynamiczna.
Znasz jeszcze coś podobnego w takim klimacie?
Nowy sprzęcik mam i bym sprawdził czy pójdzie,ale CYBERPUNK maksymalnie.