Nadchodzi lato

Jeszcze jest wiosna i w nocy potrafi być 1 stopień. Pomyślałem sobie o lecie i mi się cieplej zrobiło. Za co lubicie lato?

Bo ja za to:

1.Długie i ciepłe dni, co sprzyja spotkaniom w plenerze i podrożom, a jeździć też lubię.

2.Koncerty w plenerze

3.Jest ciepło a nie zimno.

I chyba wraz z wiekiem powoli zaczyna się przebijać to jako preferowana przeze mnie pora roku.

A Ty w szkole, napisałem, że zima,bo wszyscy wzięli lato.

A Wy za co lubicie lato? Chcecie, żeby nadeszło?

Taki lightowy temat. :smiley:

“Wisienka na Torcie” jak mawia Ducon St John :grin:

Czyżby Days Gone?

Latem więcej drepczę i jeżdżę na rowerze, więcej śpię poza domem, więcej spędzam czasu w ogródku. Moja rodzina jest również wtedy bardziej chętna do wychodzenia z domu. Póki był minus to zamiast szlajać się ze mną, obie dziewczyny kryły się pod kocykiem. Z tym mi się lato kojarzy - z nieskrępowanym dostępem do natury.

Dokładnie, grałeś?

Szczególnie tak mówi jak znajdziesz brakującą amunicję.

Tak bo to fajna gra.

Akurat tam świetnie rozwiązali prawa fizyki oraz zmieniająca się pogode i klimat.

Tak. Jakiś miesiąc temu udało mi się ukończyć drugi raz.

To lepszy jesteś gracz ode mnie. Za duże przerwy robię i nie pamiętam już co miałem tam działać.

“The Last of US” też podobne jest, tylko walka bardziej dynamiczna.

Znasz jeszcze coś podobnego w takim klimacie?

Nowy sprzęcik mam i bym sprawdził czy pójdzie,ale CYBERPUNK maksymalnie.